Příběhy plné emocí v bibli, ve filmu, v literatuře

4. — 11. 8. Hradiště u Nasavrk
Opět po roce otevíráme úspěšně další ročník Kurzu mladší mládeže, tentokrát pro dívky mezi 12–16 lety. Příběhy plné emocí v bibli, ve filmu, v literatuře a v životě Budeme společně objevovat emoce v různých biblických příbězích. Budeme mluvit o tom, k čemu jsou naše pocity dobré a jak se dá s nimi pracovat. Budeme se dívat na filmy, číst si příběhy. Své emoce budeme vyjadřovat různými způsoby – při procházkách, při tvoření, při práci s biblickými postavičkami, při tanci, při zpěvu… City, emoce, pocity hrají v našich životech roli a my jim chceme věnovat pozornost. Přijeďte a nezapomeňte je vzít s sebou :-) Cena kurzu: 1500 Kč Sourozenecká sleva 400 Kč. Slevu můžete uplatnit pro svého druhého sourozence, pište na mladez@e-cirkev.cz.
evangnet / web