Sborová ohlášení neděle 25. června 2017

Dnes je třetí neděle po Letnicích.

Příští neděli budou bohoslužby v Boskovicích od 9.30, s vysluhováním svaté večeře Páně.

Ohlášky, velikonoce 2017

1. Dnes je šestá neděle postní. Začíná pašijový týden. Velikonoční program:

Sborová ohlášení na 26. února 2017

Vyslechněte si sborová ohlášení :

1. Dnes je poslední neděle po svátku Zjevení Páně. Příští týden začíná postní období, podle tradice 40 dnů před velikonocemi. Začíná tedy ve středu. V neděli se sejdeme k bohoslužbě v Boskovicích od 9.30h,  s Večeří Páně.

Sborová ohlášení na 12. února 2017

Vyslechněte si sborová ohlášení :

1. Dnes je šestá neděle po svátku Zjevení Páně. Příští neděli slavíme rodinnou bohoslužbu, pro malé i velké.

2. Příští týden, v neděli 19. února, bude v našem kostele představení dětského muzikálu Díra, které připravili bratři a sestry adventisté na letním táboře. Muzikál proběhne od 11h. Srdečně zveme na toto hudební představení!

Sborová ohlášení na 15. ledna 2017

Vyslechněte si sborová ohlášení :

1. Příští týden budeme slavit bohoslužby v Sudicích od 8.15h a v Boskovicích od 9.30h.

Sborová ohlášení na neděli 1. ledna 2017

Sborová ohlášení na neděli 27. listopadu 2016

Vyslechněte si sborová ohlášení :

1. Příští neděli se bohoslužby konají od 9.30 hodin v Boskovicích. Při bohoslužbách zazpívá chrámový pěvecký sbor.

Sborová ohlášení na neděli 20. listopadu 2016

Vyslechněte si sborová ohlášení:

1. Příští neděli se bohoslužby konají od 8.15 v Sudicích a od 9.30 hodin v Boskovicích.

2. Program příštího proběhne jako obvykle – najdete ho ve vývědce v předsálí kostela.

Sborová ohlášení na neděli 13. listopadu 2016

Vyslechněte si sborová ohlášení:

1. Příští neděli se bohoslužby konají od 9.30 hodin v Boskovicích.

2. Závěrečné promítání z cyklu Dekalog se koná tuto soboru, 19.listopadu od 19.30h v horním sále kostela. Uzavřeme tím celou sérii filmů od režiséra Kieślowského.

Sborová ohlášení na neděli 7. srpna 2016

Vyslechněte si sborová ohlášení :

1. Děkujeme sestře Groll za její dnešní službu v našem farním sboru. Bratr farář Bureš je na sborovém táboře s dětmi a s mládeží a káže dnes v Pusté Rybné.

2. Příští neděli budou bohoslužby od 8.15 v Sudicích a od 9.30 v Boskovicích. Káže při nich br. farář Bureš.

úterý 30. ledna v 18.00 hodin,
v malém sále evangelického kostela (Hybešova 8, Boskovice).

Ježíš Kristus osvoboditel

Byl Ježíš radikální?

Pojďte se spolu s námi podívat na zásadní problémy současnosti, na ekologické výzvy a sociální zápasy, a zejména na to, co k tomu může říct Ježíš jako učitel osvobození.