NA ROZCESTÍ 1/2018

Vyšlo velikonoční číslo sborového časopisu Na rozcestí.

Sborová ohlášení na 6. května 2018

1. Dnes je 5. neděle velikonoční.

2. Program přes týden: v pondělí je zkouška pěveckého sboru a v úterý trubačů.

3. Ve středu se sejde staršovstvo sboru od 17 hodin.

Sborová ohlášení na 25. března 2018

Vyslechněte si sborová ohlášení :

1. Dnes je Květná neděle. Začíná pašijový (nebo také velikonoční týden). V týdnu se nekonají pravidelná sborová setkání. Jedinou výjimkou je zkouška pěveckého sboru, která se odehraje v pondělí.

2. V úterý od 18 hodin jsme zváni na benefiční Velikonoční koncert, který se koná zde v kostele. Zahraje houslistka Natálie Kulina, kterou doprovodí Kristýna Znamenáčková.

Sborová ohlášení na 18. března 2018

Vyslechněte si sborová ohlášení :

1. Dnešní sbírka je určená na potřeby sboru. Příští neděli, tj. na Květnou neděli, se konají rodinné bohoslužby od 9.30 zde v Boskovicích.

2. V úterý se koná schůze nově zvoleného staršovstva. Prosíme všechny členy, aby přišli, na programu bude volba nové kurátorky nebo kurátora sboru.

Sborová ohlášení na 4. března 2018

Vyslechněte si sborová ohlášení:

1. Dnes je třetí postní neděle.

2. Příští neděli se konají bohoslužby od 9.30 zde v Boskovicích.

Sborová ohlášení neděle 25. června 2017

Dnes je třetí neděle po Letnicích.

Příští neděli budou bohoslužby v Boskovicích od 9.30, s vysluhováním svaté večeře Páně.

Ohlášky, velikonoce 2017

1. Dnes je šestá neděle postní. Začíná pašijový týden. Velikonoční program:

Sborová ohlášení na 26. února 2017

Vyslechněte si sborová ohlášení :

1. Dnes je poslední neděle po svátku Zjevení Páně. Příští týden začíná postní období, podle tradice 40 dnů před velikonocemi. Začíná tedy ve středu. V neděli se sejdeme k bohoslužbě v Boskovicích od 9.30h,  s Večeří Páně.

Sborová ohlášení na 12. února 2017

Vyslechněte si sborová ohlášení :

1. Dnes je šestá neděle po svátku Zjevení Páně. Příští neděli slavíme rodinnou bohoslužbu, pro malé i velké.

2. Příští týden, v neděli 19. února, bude v našem kostele představení dětského muzikálu Díra, které připravili bratři a sestry adventisté na letním táboře. Muzikál proběhne od 11h. Srdečně zveme na toto hudební představení!

Sborová ohlášení na 15. ledna 2017

Vyslechněte si sborová ohlášení :

1. Příští týden budeme slavit bohoslužby v Sudicích od 8.15h a v Boskovicích od 9.30h.