Sborová ohlášení na neděli 13. listopadu 2016

Vyslechněte si sborová ohlášení:

1. Příští neděli se bohoslužby konají od 9.30 hodin v Boskovicích.

2. Závěrečné promítání z cyklu Dekalog se koná tuto soboru, 19.listopadu od 19.30h v horním sále kostela. Uzavřeme tím celou sérii filmů od režiséra Kieślowského.

3. Za dva týdny, v neděli 27.listopadu, začíná nový cyklus adventních koncertů v našem evangelickém kostele. Zahájíme jej varhanní hudbou. Od 18h vystoupí varhanice Hana Kaslová Ryšavá. Upozorňujeme také na dobročinnou akci Dárkování, které se koná tutéž neděli. Informace k této akci jsou vyvěšeny.

4. Příští sobotu 12.listopadu se koná konvent brněnského seniorátu. Na konventu se scházejí poslanci z jednotlivých sborů seniorátu a rozhodují o důležitých záležitostech. Náš sbor budou na konventu zastupovat farář a kurátorka a dále Jaroslav Přibyl a Marta Pražanová. Zasedání proběhne ve druhém sboru v Brně.

5. Příští týden se nekoná zkouška pěveckého sboru. Ostatní program je následující:

• Pondělí  17.00h trubači
  • Úterý      15.30h konfirmandi
  • Středa  proběhne setkání dětí, od 16h mladší a od 17h starší skupina
  • Čtvrtek  16.00h biblická hodina

6. Narozeniny v příštím týdnu oslaví

Radovan Henek (45 let), Boskovice

Josef Buršík, Chrudichromy

Jaroslava Fojtová, Bačov

Andrea Bečičková, Boskovice

Roman Bečička, Boskovice

Všem přejeme slovy žalmu: Blaze člověku, jemuž Hospodin nepravost nepočítá, v jehož duchu není záludnosti.

Čtení Da 3,8-25
Text: L 21,10-19