Sborová ohlášení na neděli 20. listopadu 2016

Vyslechněte si sborová ohlášení:

1. Příští neděli se bohoslužby konají od 8.15 v Sudicích a od 9.30 hodin v Boskovicích.

2. Program příštího proběhne jako obvykle – najdete ho ve vývědce v předsálí kostela.

3. V úterý 22. listopadu se ovšem koná kavárnička. Hostem je Jiří Tengler, farář z Poličky, který nás provede životem mistra Jeronýma Pražského. (Asi víte, že Jeroným byl blízký přítel Jana Husa a byl také pro své názory odsouzen na smrt – tento rok uplynulo 600 let výročí). Takže v úterý 22.11. od 18 hodin zveme na kavárničku s Jeronýmem.

4. Příští neděli 27.listopadu se koná první adventní koncert v našem evangelickém kostele. Zahájíme jej varhanní hudbou. Vystoupí Hana Ryšavá, absolventka Akademie múzických umění v Praze s bohatým repertoárem. Začátek koncertu je v 18 hodin a vstupné je dobrovolné.

5. Připomínáme také dobročinnou akci Dárkování, které se koná rovněž na první adventní neděli. Informace k této akci jsou vyvěšeny.

6. Sestra Marta Rozbořilová je od minulého týdnu hospitalizovaná v nemocnici, prosíme pamatujte na ni ve svých modlitbách.

7. Narozeniny v příštím týdnu oslaví

ze SUDIC

Slavomír Štětkař,
Věra Přibylová,
Libuše Špidlíková

a Jan Bohatec z Boskovic

Všem přejeme slovy žalmu:

Sešli své světlo a svoji věrnost; ty ať mě vedou, ty ať mě přivedou k tvé svaté hoře, k příbytku tvému.

ČTENÍ - Mt 5,38-42
TEXT – 1S 25, 32 – 33