Sborová ohlášení na 15. ledna 2017

Vyslechněte si sborová ohlášení :

1. Příští týden budeme slavit bohoslužby v Sudicích od 8.15h a v Boskovicích od 9.30h.

2. V lednu probíhá cyklus ekumenických modliteb. Dnes od 17.30h bude v Blansku modlitební  setkání v Bratrské jednotě baptistů, kde kázáním poslouží br. f. Bureš. Příští neděli od 15h se pak koná slavnostní ekumenická bohoslužba v Letovicích u katolíků, v chrámu sv. Prokopa.

3. Bratři a sestry z církve adventistů, nám nabídli představení dětského muzikálu Díra. Muzikál proběhne za měsíc v našem kostele, po rodinných bohoslužbách 19. února od 11h.

4. Máme také dvě seniorátní pozvánky: V pátek 27.ledna se koná nejen mládežnický Ples pod názvem PLESEM v Brně Lužánkách. A v sobotu 28.ledna potom proběhne Brněnské sboropění od 10h v Blahoslavově domě v Brně.

5. V týdnu proběhnou tato obvyklá sborová setkání:

Pondělí 17h trubači

Úterý 15.30h konfirmandi

Středa náboženství pro děti, od 16h mladší a od 17h starší skupina

Čtvrtek 16h biblická hodina 17.15h pěvecký sbor

6. Přinášíme také smutnou zprávu. Ve věku 102 let zemřel farář, teolog a publicista Josef Veselý. Za jeho život poděkujeme při bohoslužbách v pátek 20.ledna v 16h v Blahoslavově domě.

7. Narozeniny v následujícím týdnu oslaví

Boskovice

Milena Betincová,

Josef Hons,