Sborová ohlášení na 12. února 2017

Vyslechněte si sborová ohlášení :

1. Dnes je šestá neděle po svátku Zjevení Páně. Příští neděli slavíme rodinnou bohoslužbu, pro malé i velké.

2. Příští týden, v neděli 19. února, bude v našem kostele představení dětského muzikálu Díra, které připravili bratři a sestry adventisté na letním táboře. Muzikál proběhne od 11h. Srdečně zveme na toto hudební představení!

3. V sobotu 25.února se koná tradiční karneval pro malé i velké v modlitebně Sudicích. Zveme nejen rodiny s dětmi, ale i další, kdo byste chtěli přijít. Letošním tématem karnevalu jsou Filipínské ostrovy.

4. Poslední únorovou neděli začíná nový cyklus filmů s diskusí, pod názvem Nedělníci. Jednotlivé filmy spojují postavy duchovních, farářů, farářek nebo řeholníků. Prvním filmem, který za 14 dní uvidíme, je snímek Misie. Oproti minulému roku bude promítání probíhat od 18 hodin.

5. Dopředu také ohlašujeme, že v pátek 3. března proběhne světový den modliteb. Organizuje jej sestra kurátorka Hlubinková, která vás bude porůznu vyzývat, abyste jí s přípravou pomohly.

6. Přinášíme také zprávu z jednání staršovstva. Z adventních koncertů a soukromých darů se podařilo zatím shromáždit 87 220 korun na nákup koncertního piana do našeho kostela. Nyní budeme hledat vhodný nástroj.

7. V týdnu proběhnou všechna obvyklá sborová setkání, kromě zkoušky trubačů, která se v pondělí nekoná.

8. Narozeniny v následujícím týdnu oslaví

65 let Jarmila Špidlíková, Sudice

...Boskovice
Hana Pařilová, Boskovice
Miroslav Bartoň, Boskovice
Lukáš Winkler, Boskovice

...a dále
Helena Tihounová, Sudice
Miloš Ambros, Chrudichromy

Jubilantům vyřizujeme slova žalmu:  Blaze těm, kdo zachovávají jeho svědectví, těm, kdo se na jeho vůli dotazují celým srdcem.

Písně:   Ž 119 / 440 / 684 / 443
ČTENÍ: Lv 19, 1-2. 9-18,