Sborová ohlášení na 26. února 2017

Vyslechněte si sborová ohlášení :

1. Dnes je poslední neděle po svátku Zjevení Páně. Příští týden začíná postní období, podle tradice 40 dnů před velikonocemi. Začíná tedy ve středu. V neděli se sejdeme k bohoslužbě v Boskovicích od 9.30h,  s Večeří Páně.

2. Dnes od 18 hodin začíná nový cyklus filmů s diskusí, pod názvem Nedělníci. Jednotlivé filmy spojují postavy duchovních, farářů, farářek nebo řeholníků. Prvním filmem, který uvedeme, je film Misie od režiséra Rolanda Joffé [žofé].

3. V pátek 3. března proběhne Světový den modliteb od 16 hodin, zde v kostele v horním sále. Letos jej připravily organizátorky z Filipín. Čeá nás společná modlitba a poté posezení s občerstvením.

4. Vyhlašujeme opět sbírku na Josefinu, dívku z Nigerie, kterou náš sbor dlouhodobě podporuje.

5. V týdnu proběhnou všechna obvyklá sborová setkání.

6. Narozeniny v následujícím týdnu oslaví

Boskovice

Zdenka Dufková

Petra Daňková

Eva Štarková

René Valenta

Pavel Podškubka, Hrádkov

Daniela Keprtová, Blansko

Květoslava Lexmanová, Svitávka

Jaroslav Dufka, Sudice

Miloslava Hladilová, Sudice

Jubilantům vyřizujeme slova žalmu:

Doufej v Hospodina, konej dobro, v zemi přebývej a zachovávej věrnost.

Písně: Ž 71 / 667 / 662 / 636

ČTENÍ   Iz 49, 8-16