Sborová ohlášení na 25. března 2018

Vyslechněte si sborová ohlášení :

1. Dnes je Květná neděle. Začíná pašijový (nebo také velikonoční týden). V týdnu se nekonají pravidelná sborová setkání. Jedinou výjimkou je zkouška pěveckého sboru, která se odehraje v pondělí.

2. V úterý od 18 hodin jsme zváni na benefiční Velikonoční koncert, který se koná zde v kostele. Zahraje houslistka Natálie Kulina, kterou doprovodí Kristýna Znamenáčková.

3. Na Bílou sobotu se sejde velikonoční mládež v Letovicích, od 18 hodin.

4. V úterý od 17 hodin se koná schůze nově zvoleného staršovstva. Prosíme všechny členy, aby přišli, na programu bude volba nové kurátorky nebo kurátora sboru.

5. Bohoslužby na Velký pátek proběhnou od 17. hodin

Důležitá informace: Tuto neděli - 21.10.2018 - začínají bohoslužby v Boskovicích již v 8.30.

Po celý víkend máme v Boskovicích na návštěvě Školku - neboli seniorátní setkání stovky mladých. Při bohoslužbách bude kázat nová farářka pro mládež Iva Květonová, bude je doprovázet mládežnická akustická kapela a bude vysluhována sv. večeře Páně.