Bohoslužba pod širým nebem

Milí přátelé,
ve čtvrtek 10. května je svátek Nanebevstoupení Páně. Jako každý rok jej oslavíme společnou výpravou, prostou bohoslužbou pod širým nebem, piknikem z přinesených pochutin, zpěvem, sportem, hrami...

Cílem naší letošní pouti  je kaple sv. Otýlie v polích mezi Boskovicemi a Sudicemi. Leží na zelené turistické značce. Na místo se dá dopravit několika způsoby - my vyrazíme společně v 16.00 z ulice Dřevařské v Boskovicích (kde začíná polní cesta). Tato trasa je dlouhá 2,8 km. Pokud potřebujete přiblížit vozem co nejblíž k cíli, obraťte se na tel. číslo 776 219 938 (Jiří Bureš).

U kaple je ohniště s posezením, s dostatkem dřeva; je tam také turistický přístřešek. V případě vytrvalého hustého deště se nicméně akce nekoná.
Mapa trasy: https://bit.ly/2IoFffJ


Těšíme se na viděnou
Jiří Bureš s rodinou

Aktuality sboru

Na základě doporučení Synodní rady Českobratrské církve evangelické jsme se rozhodli

do odvolání zrušit konání fyzických bohoslužeb v evangelickém kostele v Boskovicích.

Nové číslo časopisu Na rozcestí je k dispozici online:

https://bit.ly/2EFiXoD

Důležitá informace: Tuto neděli - 21.10.2018 - začínají bohoslužby v Boskovicích již v 8.30.

Po celý víkend máme v Boskovicích na návštěvě Školku - neboli seniorátní setkání stovky mladých. Při bohoslužbách bude kázat nová farářka pro mládež Iva Květonová, bude je doprovázet mládežnická akustická kapela a bude vysluhována sv. večeře Páně.

Nové číslo farního časopisu Na Rozcestí je na světě.

https://goo.gl/1yZRxm

Obsahuje duchovní zamyšlení faráře Jiřího Bureše, rozhovor s Dagmar Hamalovou o křesťanství a politice, legionářské vzpomínky Josefa Špidlíka ze Sudic a samozřejmě mnoho dalších informací o sborovém dění.

 

Milí přátelé,
ve čtvrtek 10. května je svátek Nanebevstoupení Páně.