Sborová ohlášení na 6. května 2018

1. Dnes je 5. neděle velikonoční.

2. Program přes týden: v pondělí je zkouška pěveckého sboru a v úterý trubačů.

3. Ve středu se sejde staršovstvo sboru od 17 hodin.

4. Setkání dětí se však ve středu nekoná, ani biblická hodina ve čtvrtek. Děti i dospělé zveme k čtvrteční oslavě svátku Nanebevstoupení Páně, kdy proběhne bohoslužba pod širým nebem, s vysluhováním večeře Páně. Tentokrát se koná u kaple sv. Otýlie (v polích mezi Sudicemi a Boskovicemi). Společně vyjdeme v 16h po polní cestě vedoucí z ulice Dřevařské. Po bohoslužbě se pohostíme z toho, co kdo přinese. V případě deště se bohoslužba nekoná.

5. Dnes večer od 19h promítáme další představení filmového klubu. Uvedeme western Tři pohřby režiséra Tommy Lee Jonese [tomy lí džounse], filmový příběh o zločinu a pokání.

6. Na sbor přišlo smuteční oznámení: zemřel br. farář Jiří Polma, kazatel Jednoty bratrské, později senior našeho Ochranovského seniorátu. Parte je vyvěšeno v předsálí kostela.

7. Narozeniny v následujícím týdnu oslaví:

Černá Hora

Marta Pražanová

BOSKOVICE

Marie Bušinová

Otto Paroulek

Jan Havelka

Josef Janík

Jaroslava Krejčířová

Jan Vykoukal

SUDICE

Josef Paroulek

Jarmila Sýkorová

Vlasta Šmeralová

Vyřizujeme jim slova žalmu: Ať se moře s tím, co je v něm, rozburácí, svět i ti, kdo na něm sídlí,  dlaněmi nechť zatleskají řeky, s nimi ať plesají hory vstříc Hospodinu.