Kavárnička - Pavel Kosatík vypráví o Přemyslu Pitterovi

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Boskovicích Vás srdečně zve na setkání s Pavlem Kosatíkem. Tento novinář a spisovatel promluví k tématu „Přemysl Pitter - sám proti zlu“

• úterý 18. května 2010 od 17.00 h., v horním sále evangelického kostela v Boskovicích, vstup volný

Přemysl Pitter (1895 - 1976) byl publicista, kazatel a sociální pracovník. Staral se o děti a mládež ze sociálně slabých rodin. Po skončení 2.světové války zajišťoval péči o osiřelé děti a snažil se o usmíření mezi Čechy a Němci. V Izraeli prohlášen spravedlivým mezi národy.

úterý 30. ledna v 18.00 hodin,
v malém sále evangelického kostela (Hybešova 8, Boskovice).

Ježíš Kristus osvoboditel

Byl Ježíš radikální?

Pojďte se spolu s námi podívat na zásadní problémy současnosti, na ekologické výzvy a sociální zápasy, a zejména na to, co k tomu může říct Ježíš jako učitel osvobození.